Zaburzenia psychiczne przejawiające się myślami samobójczymi i zachowaniami autodestrukcyjnymi u młodzieży szkolnej. Szkolenie blended learning. Edycja I

Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii ORE zaprasza na PIERWSZĄ edycję szkolenia e-learningowego „Zaburzenia psychiczne przejawiające się myślami samobójczymi i zachowaniami autodestrukcyjnymi u młodzieży szkolnej” będącego częścią szkolenia blended learning. Oferowana forma doskonalenia ma charakter samokształceniowy, treści szkolenia będą udostępnione dla uczestników w terminie 8 lipca – 5 sierpnia 2021 r.

Celem kursu jest poszerzanie wiedzy i rozwijanie umiejętności radzenia sobie z przypadkami zachowań autoagresywnych i podejmowanych prób samobójczych przez młodzież niedostosowaną społecznie/zagrożoną niedostosowaniem społecznym.

Rekrutacja na szkolenie będzie dostępna w terminie: 30 czerwca – 7 lipca 2021 r. Link do rekrutacji

Zachęcamy do udziału.