Szkolenie "Superwizja w młodzieżowych ośrodkach wychowawczych".

W dniach 3-4 października 2016 w Sulejówku odbędzie się szkolenie dotyczące kwestii superwizji w pracy resocjalizacyjnej, możliwości jej wdrożenia w warunkach MOW i korzyści wynikające z korzystania z tej formy wsparcia. Warsztatowa forma pozwoli uczestnikom zapoznać się z elementami procesu superwizyjnego w praktyce, poznać metody wykorzystywane podczas superwizji i w sposób aktywny zaangażować w proponowane ćwiczenia bazując na własnym doświadczeniu w pracy resocjalizacyjnej.

Szkolenie zakłada równoległą pracę trzech grup warsztatowych, jest prowadzone przez osoby doświadczone w prowadzeniu superwizji w MOW i znające specyfikę pracy w tego rodzaju placówce - zachęcamy do zapoznania się z biogramami prowadzących w programie szkolenia.