Szkolenie: Kształtowanie aktywnych postaw edukacyjno-zawodowych uczniów z trudnościami edukacyjnymi w MOW i MOS

Zapraszamy pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, młodzieżowych ośrodków wychowawczych i młodzieżowych ośrodków socjoterapii na szkolenie Kształtowanie aktywnych postaw edukacyjno-zawodowych uczniów z trudnościami edukacyjnymi w MOW i MOS. Szkolenie poświęcone jest wsparciu pracowników w zakresie kształtowania motywacji do nauki dzieci i młodzieży zagrożonej niedostosowaniem społecznym i niedostosowanej społecznie, a także zapoznanie z metodą kształtowania aktywnych postaw edukacyjno-zawodowych dla młodzieży gimnazjalnej z trudnościami. Spotkanie odbędzie się 15-16.06.2015 w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku. Szkolenie jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie, natomiast nie pokrywają kosztów podróży.