Szkolenie Dialog motywujący jako efektywna metoda wspomagania zmiany w praktyce wychowawczej

Celem szkolenia jest poszerzenie wiedzy uczestników na temat zastosowania metody dialogu motywującego w praktyce wychowawczej. Wzmacnianie kompetencji wychowawczych nauczycieli i wychowawców MOW/MOS w obszarze kształtowania kompetencji społecznych, w szczególności kompetencji komunikacyjnych. Szkolenie prowadzone jest w Sulejówku w formie warsztatowej. Proponujemy udział w szkoleniu w dwóch terminach: 2-3 czerwca 2017 lub 9-10 czerwca 2017.

Więcej informacji i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl

Szkolenie w terminie 15-16 maja 2017 zostaje odwolane z przyczyn organizacyjnych.