Superwizja jako narzędzie skutecznej pracy wychowawczej i profilaktycznej - cykl konferencji realizowanych przez Stowarzyszenie MONAR

Wydział Resocjalizacji i Socjoterapii zaprasza Państwa, w imieniu Stowarzyszenia MONAR do uczestnictwa w nowatorskim programie adresowanym do nauczycieli pn. Szkolne superwizje, który realizowany będzie w latach 2016-2018, w ramach zadania publicznego Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W ramach wspomnianego programu we wszystkich województwach organizowane są jednodniowe konferencje nt. Superwizja własnej pracy nauczyciela jako narzędzie skutecznej pracy wychowawczej i profilaktycznej z młodzieżą adresowane do nauczycieli zainteresowanych poszerzaniem własnego warsztatu pracy oraz kompetencji osobistych i zawodowych. Celem tych konferencji jest poszerzenie wiedzy nauczyciela o możliwościach i korzyściach wynikających z superwizowania własnej pracy wychowawczej i profilaktycznej oraz przybliżenie programu Szkolne superwizje realizowanego w latach 2016-2018.

Udział w konferencjach jest bezpłatny. Szerzej na temat na stronie ORE