Konferencja pt: Tworzenie w szkołach ogólnodostępnych warunków do edukacji dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

W dniu 23 maja 2014r Wydział Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych ORE organizuje konferencję pt: Tworzenie w szkołach ogólnodostępnych warunków do edukacji dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Celem konferencji jest prezentacja i sposoby wdrażania modelu współpracy różnych instytucji i placówek oświatowych służących kształceniu dzieci i młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, kuratorów oświaty, przedstawicieli szkół i innych placówek oświatowych, przedstawicieli służby zdrowia, opieki społecznej, kuratorów sądowych oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.